طراحی سایت آرایشی و بهداشتی در دنیای امروز با توجه به تنوع گسترده‌ی محصولات آرایشی و بهداشتی و به دلیل استفاده عموم مردم از اینترنت و ترجیح آنها به خرید از داخل منزل بسیاری از فروشگاه‌های لوازم آرایشی و تولیدکنندگان آن، به عنوان راهی در جهت پیشبرد تجارت تبدیل شده است تا به این طریق فروش و درآمد خود تولید کنندگان و توزیع کنندگان این لوازم افزایش یابد.

هم چنین بسیاری از سالن های زیبایی و افرادی که در این حوزه فعالیت می نمانید نیز قصد معرفی خدمات خود در بستر اینترنت را دارند که به راحتی می توانند با داشتن یک وب سایت به این امر دست بابند. اگر شما نیز قصد دارید فروشگاهی اینترنتی برای محصولات آرایشی و بهداشتی خود داشته باشید و یا سالن زیبایی و خدمات خود را در سایتتان معرفی نمایید پس با ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی:

– نمایش طیف گسترده‌ای از محصولات آرایشی و بهداشتی با نمایش مشخصات آنها برای کاربران تا با توجه به قیمت و نوع پوست خود به آسانی قادر به انتخاب باشند.
– عدم محدودیت مکانی و زمانی در ارائه‌ی محصولات. شما می‌توانید تعداد زیادی محصول را بدون نگرانی از کمبود جا عرضه کنید و در 24 ساعت شبانه روز کسب درآمد داشته باشید.
– امکانِ دادن تخفیفات دوره‌ای به مشتریان ثابت. به دلیل اینکه در سایت فروشگاه تراکنش‌های خریداران قابل پیگیری است این امکان به شما داده می‌شود تا با مشتریانی که خرید بیشتری از سایت انجام داده‌اند آشنا شوید و برایشان تخفیفات دوره‌ای در نظر بگیرید.
– ایجاد رابطه مستقیم با پخش‌کنندگان عمده لوازم بهداشتی و آرایشی که نقش مهمی در از میان برداشتن واسطه‌ها و در نتیجه کم کردن هزینه‌های تهیه و توزیع محصولاتتان خواهد داشت.

ویژگی‌های مهمی که یک سایت معرفی سالن زیبایی و برند در اختیار شما قرار می دهد

 

– امکان قرار دادن نمونه کارها و محصولات در اسلایدر اصلی سایت
– امکان معرفی و توضیح در مورد سالن زیبایی و برند
– امکان درج محصولات برای خرید در سایت
– امکان ایجاد فرم برای عضویت در سایت
– امکان درج مقالات در بخش بلاگ
– درج راهنمای خرید برای کاربران جدید
– امکان رزرو آنلاین برای مشتریان سالن
– امکان ایجاد صفحه پرسش های متداول
– امکان نمایش شبکه های اجتماعی
– امکان عضویت در خبرنامه
– امکان ایجاد گالری تصاویر اختصاصی
– امکان ساخت تماس با ما شخصی
امکان ساخت صفحه درباره ما شخصی
و قابلیت های فراوان دیگر که در اختیار شما قرار خواهد خواهد گرفت

اهمیت برند در طراحی وب سایت آرایشی و بهداشتی

از آنجا که محصولات آرایش و بهداشتی به روی پوست افراد استفاده می شود به همین دلیل تاثیر مستقیمی بر روی سلامت پوست دارند و همین مسئله باعث می شود اعتبار مارک و برند در هنگام خرید برای بسیاری از خریداران اهمیت بسیاری بیابد و معیار مهمی در انتخاب آنها شود تا از سلامت پوست آنها در مقابل محصولات تقلبی محافظت نماید. در طراحی سایت آرایشی و بهداشتی ما با امکان ایجاد رابطه‌ی مستقیم با برندهای اصل می‌توان این اطمینان را به خریدار داد که جنس اصل را دریافت می‌کند و نه اجناس تقلبی.

چگونگی سئو کردن سایت های لوازم آرایشی و بهداشتی

به دلیل رقابت شدید میان بهترین برندهای لوازم بهداشتی آرایشی، هر روز به تعداد سایت‌های فروش محصولات آرایشی افزوده می‌گردد. به همین دلیل باید با تبلیغات برای سایت خود ایجاد ترافیک نمایید تا پر بازدید گردد. برای این منظور شما باید جدای از تولید محتوای اختصاصی و مورد پسند برای متقاضیان، به موارد دیگری ازجمله بهینه‌سازی صفحات وب‌سایت خود برای موتورهای جستجو مانند Google و Bing و… نیز بپردازید تا از طریق آن‌ها ورودی‌های سایت خود را افزایش دهید. به مجموعه‌ی این اقدامات و فرآیندهای موردنیاز برای افزایش رتبه سایت برای موتورهای جستجو سئو می‌گویند و ما می‌توانیم در طراحی سایت شما اصول اولیه کدنویسی سئو را براساس استانداردهای جهانی و به روز، پیاده‌سازی نماییم تا این مهم برآورده گردد.