طراحی سایت داروخانه آنلاین یکی دیگر از خدمات شرکت طراحی آیس وب است که برای داروخانه ها در نظر گرفته شده است. داروخانه آنلاین یکی از جدیدترین کسب و کارهایی است که وارد حوزه دیجیتال شده اند. در عصر امروزه را بیش از هر زمانی در دوره بیماری کرونا توانستیم احساس کنیم. زمانیکه در خانه ماندن به یک راه پیشگیری از بیماری کرونا نام برده شد و در خانه ماندن و قرنطینه شدن به عنوان یک اصل نظر گرفته شد.

داروخانه ها به دلیل اینکه محل مراجعه بیماران مختلف هستند محلی برای انتقال بیماری ها نیز به شمار می روند.

با گسترش بیماری کرونا تمایل مردم به رفتن به داروخانه ها به مراتب کمتر از قبل شده است و تهیه اقلام دارویی و بهداشتی با مشکل مواجه شده است. همانند کسب و کار های دیگر ارایه خدمات اینترنتی داروخانه ها به عنوان یک راه کار برای رفع نیاز های مردم به مواد دارویی و بهداشتی در نظر گرفته شده است و داروخانه ها می توانند پس از کسب مجوزهای لازم به ارایه خدمات خود تحت عنوان داروخانه آنلاین بپردازند.

کسب و کارهای اینترنی در دهه گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده اند و کسب و کارهای سنتی زیادی به این حوزه وارد شده اند .

داروخانه های آنلاین نیز در سال های گذشته وارد این حوزه شده اند و آماده ارایه خدمات خود به صورت آنلاین به مشتریان خود می باشند.

دیگر بیماران و افرادی که نیاز به تامین اقلام خود از داروخانه ها دارند به راحتی می توانند با سرچ کلمه کلیدی داروخانه آنلاین در اینترنت به معتبرترین داروخانه های آنلاین در سراسر کشور دسترسی داشته باشند و به راحتی به تامین اقلام بهداشتی و داروهای خود از طریق داروخانه های آنلاین تنها با چند کلیک نمایند.

تیم آیس وب با سال ها تجریه در ارایه خدمات طراحی سایت و سئو توانسته است به طراحی و توسعه معتبر ترین داروخاه آنلاین کشور تحت عنوان داروخانه دکتر شهبازی (darookhaneonline.com ) بپزدازد و سعی دارد به انتقال دانش و تجربیات خود برای سایر داروخانه های سراسر کشور تحت عنوان داروخانه های آنلاین بپزدازد.

به طور خلاصه مزایای استفاد از وب سایت های داروخانه های آنلاین را برای صاحبان داروخانه ها را می توان در موارد زیر خلاصه نمود :
  • ارایه خدمات حضوری داروخانه ها به صورت داروخانه آنلاین
  • ثبت سفارش از طریق اینترنت و موبایل
  • ارایه محصولات متنوع از برندهای مختلف و معتبر تنها از طریق وب سایت
  • مدیریت بهینه محصولات و موجودی انبار
  • کسب مشتریان جدید از طریق اینترنت
  • قابلیت جستجو داروها و مواد آرایشی و بهداشتی از طریق سرچ در داخل وب سایت داروخانه آنلاین
  • افزایش رضایت و کسب اعتماد مشتری
  • ذکر توضیحات کامل در مورد محصولات و آگاه سازی مشتری قبل از خرید محصولات و مشاهده نظرات و تحلیل های مشتریان
  • عدم نیاز به محیط فیزیکی برای ارایه محصولات و خدمات