شرکت توسعه بازرگانی انزانی در راستای خدمت رسانی به شما سروران و حفاظت از سلامت کودکان گرانقدرمان، با اخذ تمامی مجوزات لازم و پروانه ساخت از وزارت بهداشت، اقدام به تولید و عرضه ماسک های KN95 کودک 5 لایه استاندارد با استفاده از مواد و متریال مرغوب و با کیفیت کرده است.

ماسک های انزانی از دو لایه اسپان باند و سه لایه ملت بلون و با ضخامت بالا تولید شده تا ضامن سلامتی شما عزیزان باشد.کش های استفاده شده در تولید این ماسک ها با استفاده از بهترین مواد تولید شده تا در استفاده طولانی مدت نه تنها باعث آزردگی گوش نمیشود بلکه با حفظ حالت کشسانی خود مانع از شل شده و حرکت ماسک روی صورت میشود. فیکسر بینی ماسک انزانی از مفتول فلزی با روکش PVC تهیه شده تا انعطاف پذیری بالا و همچنین راحتی در استفاده را در کنار هم داشته باشید.

همچنین روند تولید این ماسک ها به صورت تمام اتوماتیک و بصورت پرس اولتراسونیک بوده و در شرایطی کاملا بهداشتی و مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت انجام میپذیرد. بسته بندی های ماسک تنفسی انزانی به گونه ای طراحی شده که در عین زیبایی، محافظت کافی از ماسک ها در برابر آلودگی های محیطی را به ارمغان آورد. با استفاده از ماسک های انزانی سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنید.

همچنین با توجه به طولانی شدن مدت زمان این بیماری تصمیم گرفتیم که ماسک های مجموعه خود را در 32 رنگ تولید نماییم . خصوصیات فنی ماسک : ماسک 5 لایه KN95 کودک توسعه بازرگانی انزانی شامل دو لایه ملت مرغوب و سه لایه اسپان با کد gtin 6260108000003 است. کیفیت بالای مواد اولیه با بازدهی فیلتراسیون 95 درصد برای ذرات الاینده با انداره یکدهم میکرون و بازدهی فیلتراسیون 100 درصد با اندازه یک میکرون به عنوان ماسک فیلتردار شناخته می شود.